VW Diskuse

Re: VW Carat

t3-bus.cz 20.01.2011
Volej Mirka Bergera 603315526

dotaz

vitek 30.05.2010
zdravim mam dotaz nevi někdo kolik se plati eko dan na vw t3 1.6d r.v 1987

Re: dotaz

kubajz 08.06.2010
Záleží co máš za normu v TP písni mi to sem a obratem ti to odpovím.

motor 2.6 i

kubajz 18.05.2010
čau v katalogu jsem viděl jak se v africe vyrábí T3jka až skoro dotěd , ale spíž jak tam dostaly R5tku 2.6 benzína???? Já bych tam tyk chtěl mít osobně R5tku z A6tky, ale jak to tam dostat nevíte o tom něco???

Motor

Kokodryl 16.04.2010
Ahoj nevite nekdo kde se da sehnat motor do T3 1.9karburator?Kdyby nahodou nekdo vedel tak tady je emajl JakschV@seznam.cz
Diky

syncro

Žanek 18.03.2010
Dobrý den , potřeboval bych vědět jaká je spotřeba u 1,6 TD syncra když jsou tam jen čtyři rychlosti + je tam redukovaná jednička a kolik to tak jede
dik

Re: syncro

bajza 29.03.2010
To přece neni duležitý... Kurňa. žere hodně (9-15), jede málo (tak do kila)

zadni dyferak

lugaru11 15.11.2009
ahoj vsem. potrebuji sehnat uzaverku zadniho diferencialu, z nejake bouracky syncra nebo tak,, mam T3 1.6D 2WD, potrebuji met uzaviratelnej zadek mate nekdo kontakt na nekoho? nebo primo o nejake viite? za odpovedi diik lugaru11@seznam.cz

dotaz

Honza 25.10.2009
potřeboval bych odkaz nebo kontakt na firmu která dělá offroad nárazníky ,nášlapi.......... atd na T3 ........díky

Re: dotaz

t3-bus.cz 04.11.2009
Tož pátrej na netu. Je jich tam dost.

motor subaru do T3

Honza 23.10.2009
Ahoj. Potreboval bych poradit s prihlasenim meho auta. Zil jsem 4 roky v USA a mam T3 synco s motorem 2,5 subaru. V USA bezna prestavba a s prihlasenim nebyl problem. Nevite nekdo jak by to bylo s prihlesenim v CR? Diky, Honza

Re: motor subaru do T3

t3-bus.cz 04.11.2009
Úřední šiml nezná mezí. je třeba se informovat na příslušném Pověřeném úřadě. Zákony v ČR se vyvíjí rychleji než vzdělání některých úředníků, které je navíc někdy ovlivněno protislužbou.... pokud je to zapsané v USA a vyplatí se auto přivést, asi by to mělo klapnout. I tak narazíš na někoho kdo bude tvrdit ANO a na druhého a ten řekne NE. Je to individuel a boj!

Nosič

Aleš Lacina 11.10.2009
Zdravim,chtěl bych se zeptat,jestli je na T3 jen jeden tip nosiče kol na zadní dveře,nebo kterej je prostě dobrej a kde se dá sehnat?děkuju

Re: Nosič

t3-bus.cz 11.10.2009
Ahoj, nejrozšířenější z dob 90 let jsou typy hliníkové a ocelové. Já osobně měl hlinkový a ten podle mého autu sluší víc, je lehčí (zadní vrata ale stejně nedržely) a měl užší lyžiny. Asi v té době nebyly horský kola příliž rozšířený. Jezdit se s tím ale dalo. Podle mého je v současnou dobu nejlepší demontovatelný nosič na kouli. Dá se odklonit a nezatěžuje vrata. Je to ale otázka vyšší ceny. Za autem se honí sajrajt ze silnice, takže to chce i plachtu.

Re: Nosič

browzdal 21.01.2010
ahoj, já mám na T3 Thule BackPac 973 a naprostá paráda a spokojenost. Je to robustní a poměrně tuhý (až na plech ližiny - to je asi probém všude). Koupil jsem sadu adaptérů na T4 a pasuje. Jen jsem kvůli tomu měřil výšky zadních dveř T3 a T4. T3 je má asi o 15 cm nižší, ale to není problém - nosič se na tuto míru dá v pohodě zkrátit. Na kufru mám 800N písty, takže dveře drží s jedním kolem nahoře v pohodě otevřený. Můžu poslat foto.

Dotaz

Denisda 11.10.2009
Ahoj, máme T3, krom upadlého výfuku byla do nedávna v pořádku. Minulý týden mi po delší cestě začla blbnout spojka (nebo převodovka). Podařilo se mi přeřadit až po několikátém sešlápnutí spojky. Nevíte někdo o co by mohlo jít? Nemáte někdo nějaký manuál? Ani netuším zda je spojka hydraulická nebo tak. Děkuji za jakkékoliv rady

Re: Dotaz

t3-bus.cz 11.10.2009
Ahoj, spojka je hydraulická. Může to být mnoho věcí. Buď to líp popiš a nebo se spíš stav u někoho v servisu. Na dálku to asi vyřešit nelze:(

Re: Dotaz

Míša 15.10.2009
Ahoj, měli jsme stejný problém, v palubní desce je zásobník na brzdovou kapalinu, ta se musí dolít a pak by to mělo fungovat. Zkus to.

Foto spodku https://haida.707.cz

Martin 11.10.2009
Nemate doma nekdo fotografie VW T3 synco ze spoda? Potreboval bych pro sve plany videt (alespon na fotkach), jak vypada Syncro ze spoda. Jde mi predevsim o nadrz, jestli by pasovala do 2WD, pro delsi dojezd. Dekuju.

Re: Foto spodku https://haida.707.cz

t3-bus.cz 11.10.2009
Pošlu emailem.
<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek